W sobotę 10 maja, o godz. 17.00 zajmujące 4. miejsce w tabeli PTC podejmować będzie przy ul. Sempołowskiej wicelidera V ligi (56 pkt, gole 62-32), Start Brzeziny. Jesienią górą byli "Fioletowi" wygrywając w jaskini lwa 3:1. Teraz taki sam wynik mógłby wywindować PTC na pozycję wicelidera tabeli. Porażka znacznie oddali marzenia o awansie do IV ligi. Goście do ułomków nie należą, potrafią grać na wyjazdach jak mało kto. Z 13. wyjazdowych spotkań, tylko jedno przegrali, trzy razy szli z rywalem na kompromis i aż 9 razy zagarniali całą pulę. Zdobyli przy tym 29 goli, tracąc zaledwie 11. W ostatniej kolejce ograli Rosanów 6:0, zdobywając gole w ciągu 32 minut! Łupem bramkowym podzielili się: Walczak i Waliszewski po 2, Szubert i Kaczmarek. Piłkarze PTC muszą ten mecz wygrać, jeśli chcą zachować kontakt z ligową czołówką. Goście, też nóg odstawiać nie będą. Zapowiada się twarda, męska walka, okraszona sporymi futbolowymi umiejętnościami jednych i drugich. Zapraszamy na stadion PTC!

Włókniarz, który zachował 6. pozycję w tabeli jedzie do Różycy na mecz z LZS. Początek spotkania w sobotę, 10 maja, o godz. 15.30. Różyczanie, prowadzeni przez byłego piłkarza Widzewa Sławomira Gulę, są na 8. miejscu z dorobkiem 37 pkt, gole 49-52. U siebie LZS wygrał 8 meczów, 1 zremisował i 4 przegrał. Bilans goli 30-21. W ostatniej kolejce Różyca ograła w Tuszynie MKS 2:0 po golach Siudy i Dorynia. Jesienią włókniarze po słabym meczu wygrali 2:1, teraz taki sam wynik byłby bardzo mile widziany.

W A klasie w sobotę, 10 maja, o godz. 17.00 derby powiatu, Dłutów zagra z Jutrzenką Bychlew. Faworyta nietrudno wskazać, bo dłutowianie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. W niedzielę, 11 maja, o godz. 11.00 w Pawlikowicach Burza zagra z rewelacyjnym Orlikiem Sobień. Także w niedzielę, o godz. 16.00 Ksawerów zagra u siebie z Orłem II Parzęczew. Iskrę Dobroń czeka wyjazd do Rzgowa, gdzie w niedzielę o godz. 16.00 zmierzy się z rezerwami Zawiszy.

W klasie B, w sobotę, 10 maja, o godz. 15.00 w Łodzi zagra Victoria z GKS II Ksawerów, a dwie godziny później w Piątkowisku orzeł podejmie LKS Dąbrówka.