Zajmujący 6. pozycję w tabeli V ligi Włókniarz jedzie do Łodzi na mecz z Orłem. Początek pojedynku w sobotę o godz. 15.00. W rundzie jesiennej pabianiczanie zdeklasowali Orła 5:0. Po porażce z Kolejarzem włókniarze mają sobie coś do udowodnienia i będą starali się wygrać ten pojedynek. Rywale zajmują 16. miejsce, zdobyli 14 pkt, bramki 28-42. w ostatniej kolejce przegrali w Tuszynie z MKS 0:2.

W niedzielę w Aleksandrowie o godz. 11.00 pojedynek o ligowe punkty zaczną Sokół II Aleksandrów (11. pozycja w tabeli, 26 pkt, gole 29-24) i PTC (4. miejcse). Faworytem na papierze są goście, ale gdy tak samo było w rundzie jesiennej, "Fioletowi" ledwie zremisowali z Sokołem 0:0, grając 80 min z przewagą jednego zawodnika! Przy okazji zaprezentowali żenujący i zabity dechami futbol. Teraz, marzacy o pozycji wicelidera, pabianiczanie na taką wpadkę nie mogą sobie pozwolić.

W sobotę w A klasie zespoły z powiatu pabianickiego grają na wyjeździe. O godz. 16.00 w Rzgowie Zawisza II zagra z Burzą Pawlikowice, o tej samej porze w Lutomiersku na murawę wybiegną zawodnicy Sokoła i Jutrzenki Bychlew. Godzinę później w Rąbieniu zacznie się spotkanie Victorii z wiceliderem Iskrą Dobroń.
W niedzielę o godz. 16.00 w Ksawerowie derby powiatu. Trzeci w tabeli A klasy, GKS ksaawerów zagra z niepokonanym liderem GLKS Dłutów. Jesienią po zażartym pojedynku 1:0 wygrali dłutowianie. Co ciekawe, obie strony miały pretensje o poziom sędziowania. Mamy nadzieję, że tym razem związkowi działacze wyślą obsadę sędziowską godną pojedynku na szczycie.

W B klasie w sobotę o godz. 16.00 GKS II Ksawaerów zagra z Mianowem, o godz. 17.00 Tornado Łódź podejmie na własnym boisku Orła Piątkowisko.