Na stadion Włókniarza przyjadą rezerwy pierwszoligowego Widzewa. W ostatnim ligowym pojedynku z MKS 2000 Tuszyn (łodzianie wygrali 5:1 - gole: Jarmuż 2, Oziębała, Sokalski, Masłowski) obserwatorzy naliczyli aż dziewięciu ludzi z podstawowego składu! Jeśli do Pabianic widzewiacy przywiozą podobną ekipę, a wszystko na to wskazuje, bo pierwszoligowcy swój mecz grają w piątkowy wieczór, to o trzech punktach będzie można raczej zapomnieć. Choć to tylko piłka i czasem murowany faworyt ponosi porażkę. Widzew II jest wiceliderem V ligi w 21 meczach zdobył 45 punktów, gole 74-25. Widzewiacy są najskuteczniejszą drużyną w klasie okręgowej. W rundzie jesiennej w ulewnym pojedynku górą byli włókniarze, wygrywając 1:0. Gdyby powtórzyli ten rezultat byłaby to ogromna sensacja. Wstęp na stadion przy ul. Grota-Roweckiego jest bezpłatny.

Czwarte w tabeli PTC podejmuje futbolistów LZS Rosanów. Goście do ligowych orłów nie należą, dotychczas zgromadzili 19 punktów, gole 20-35 (mniej trafień w lidze ma tylko Malina Piątek) i zajmują 13. lokatę w tabeli. "Fioletowi" za wszelką cenę będą chcieli wygrać i zmazać plamę z ostatniego meczu z Aleksandrowa, gdzie przez fatalną skuteczność jedynie zremisowali 1:1. W ostatniej ligowej potyczce rosanowianie też zremisowali - 0:0 z Maliną Piątek. Jesienią Rosanów wygrał 2:1, teraz taki rezultat zamknąłby pabainiczanom drogę do IV ligi.

W A klasie w sobotę o godz. 16.00 na boisku Orła Piątkowisko Jutrzenka Bychlew będzie podejmować Victorię Rąbień. Goście w ostatnim pojedynku odebrali punkty wiceliderowi z Dobronia.
W Dłutowie w sobotę o godz. 17.00 lider tabeli zagra derbowy pojedynek z zajmującą 7. pozycję Burzą Pawlikowice.
W Dobroniu w sobotę o godz. 17.00 prawdziwy hit A klasy. Zmierzą się w nim wicelider - Iskra i trzeci w tabeli GKS Ksawerów. Goście urwali ostatnio dwa punkty rewelacyjnemu liderowi z Dłutowa. Czy przywiozą zwycięstwo z Dobronia?!

W B klasie w niedzielę o godz. 11.00 w Piątkowisku Orzeł gra z Victorią Łódź, a o godz. 15.00 w Dąbrówce tamtejszy LZS zagra z GKS II Ksawerów.