W sobotę o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Grota- Roweckiego Włókniarz zagra z LZS Rosanów. Goście to bardzo niewygodny rywal, ale na własnym boisku. U siebie Rosanów zremisował z naszpikowanym pierwszoligowcami Widzewem II 0:0 i pokonał PTC 2:1. Włókniarze mają dużą szansę rehabilitacji po dwóch remisowych meczach, w których nie udało im się utrzymać prowadzenia.

PTC jedzie do Tuszyna, gdzie w sobotę o godz. 17.00 zagra z tamtejszym MKS. Drużynę gospodarzy prowadzi były piłkarz , a później trener Włókniarza, Leszek Rosiński. W MKS gra też kilku piłkarzy, którzy grali we Włókniarzu: Rafał Bargiel, Marcin Kowalski, Marcin Gabrysiak, Przemysław Rosiński.

W A klasie czekają nas podwójne derby regionu. W sobotę o godz. 16.00 w Piątkowisku Jutrzenka Bychlew podejmie wicelidera tabeli GKS Ksawerów. Godzinę później w Dobroniu Iskra zagra z Burzą Pawlikowice. Lider tabeli GLKS Dłutów (z kompletem punktów przewodzi ligowej stawce) zagra u siebie w sobotę o godz. 16.30 z Zawiszą II Rzgów. Coś nam podpowiada, że dłutowianie i tym razem zgarną trzy punkty...