W sobotę o godz. 16.00 kibice w naszym mieście mogą spodziewać się sporych emocji. Na stadion PTC przy ul. Sempołowskiej przyjeżdża lider V ligi - Zawisza Rzgów. W dotychczasowych meczach rzgowianie z reguły wygrywali, punkty zabrał im tylko Widzew II Łódź. Inna sprawa, że Zawisza formą nie grzeszy i każde zwycięstwo kosztuje piłkarzy ze Rzgowa wiele sił. Piłkarze PTC opromienieni sukcesem w Brzezinach postarają się iść za ciosem i udowodnić, że wygrana ze Startem nie była przypadkowa.

Także w sobotę o godz. 16.00 w Tuszynie MKS zmierzy się z Włókniarzem. Mecz można śmiało nazwać "małymi derbami", bo w zespole MKS aż roi się od wychowanków Włókniarza, a trenerem ekipy z Tuszyna jest były zawodnik i szkoleniowiec "Zielonych", Leszek Rosiński.

W klasie A najciekawiej będzie w Piątkowisku. W sobotę o godz. 16.00 zagrają tam Jutrzenka Bychlew z liderem GLKS Dłutów. Goście podrażnieni stratą punktów w spotkaniu z Iskrą Dobroń dołożą wszelkich starań, by dopisać do swojego konta trzy oczka.
Również w sobotę o godz. 16.00 wicelider A klasy Iskra Dobroń zagra u siebie z Zawiszą II Rzgów. Goście nie będą mogli skorzystać z piłókarzy podstawowej jedenastki, bo ci o tej samej porze będą grali w Pabianicach z PTC.
Piłkarze Burzy Pawlikowice jadą na mecz do Sobienia, gdzie w sobotę o godz. 16.00 zmierzą się z tamtejszym Orlikiem. GKS Ksawerów jedzie do Parzęczewa na mecz z Orłem II.