W pierwszej połowie do siatki trafiali tylko byli zawodnicy PTC. Worek z bramkami rozwiązał w 23. minucie Rafał Cukierski, dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Dawid Kaźmierczak. Potem w ciągu 60 sekund bramkarza z Kutna pokonali: Piotr Szynka (39. minuta) i ponownie Cukierski (40.).

Kwadrans po zmianie stron wynik ustalił wprowadzony w przerwie były piłkarz Włókniarza, Piotr Grzejdziak. Dzięki tej wygranej Ksawerów wskoczył na 5. miejsce w tabeli, mając na koncie 40 punktów.

Ksawerów: Wawrzyński – Kubala (70. K. Rychta), Ziółkowski, Kaźmierczak, Górecki (46. Stanowski) – Żurawski, Kasztelan (57. Olejnik), Stańczyk (62. Telesiewicz), Szynka (69. Adamczyk), Jędrzejczyk (46. Grzejdziak) – Cukierski (66. Dudziński).