W turnieju wzięło udział 12 zespołów z województwa łódzkiego, w tym 2 drużyny PTC prowadzone przez Rafała Raźniewskiego. Poziom meczów był wysoki i wyrównany. Zwyciężyła drużyna Warty Sieradz, która w finale pokonała 2:1 Pogoń Zduńska Wola. Na najniższym stopniu podium po serii rzutów karnych stanęli zawodnicy Boruty Zgierz, którzy pokonali Szczerbiec Wolbórz. Piąte miejsce zajęli gospodarze, drużyna PTC I, którzy wyprzedzili Kawalerię Tomaszów Mazowiecki. Kolejne miejsca zajęli: UKS SMS Łódź, Concordia Piotrków Tryb., Włókniarz Konstantynów, PTC II, KKS Koluszki, LZS Czarnocin.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Warty Sieradz - Adam Kałuziński. Najlepszym zawodnikiem – Mateusz Dudek z Pogoni Zduńska Wola, a najlepszym bramkarzem wybrano zawodnika Boruty Zgierz – Kamila Radwańskiego.