Dwa zwycięstwa i aż cztery porażki to bilans piątkowych i sobotnich meczów naszych drużyn.

 
Pewne wyjazdowe zwycięstwo odniósł GKS Ksawerów, który już w piątek na boisku w Brodni pokonał tamtejszą Tęczę aż 4:0. Po tym zwycięstwie podopieczni Krzysztofa Stefańczyka wciąż zajmują 3. miejsce w tabeli z 3 punktami starty do drugiego MGLKS Uniejów/Ostrowsko i aż siedmioma punktami straty do prowadzącej Victorii Rąbień.
 
Ważne zwycięstwo nad sąsiadującym w tabeli zespołem Orła II Parzęczew odnieśli piłkarze Jutrzenki Bychlew. Zawodnicy prowadzeni przez Wojciecha Kubiaka rozbili na własnym boisku rezerwy Orła 4:0. Zwycięstwo to pozwoliło wykonać zawodnikom Jutrzenki ważny krok w walce o utrzymanie, bo zajmują już 11. miejsce w tabeli.
 
Porażki Orła Piątkowisko na własnym boisku z bezkonkurencyjną w tym sezonie i pewnie zmierzającą po awans do ligi okręgowej Victorią Rąbień można było się spodziewać. Za to wyjazdowa przegrana walczącego przecież o powrót do V ligi GLKS Dłutów z rezerwami IV-ligowego Zawiszy Rzgów zaskoczyła. Przez stratę punktów podopieczni Zdzisława Leszczyńskiego dali się wyprzedzić w tabeli Sokołowi Lutomiersk.
 
Słabo w tej kolejce spisali się piłkarze Iskry i KS Wola Zaradzyńska. Duże pretensje można mieć do dobronian, którzy na własnym terenie doznali pogromu 2:10 z Sokołem Lutomiersk. Aż pięć bramek gospodarze stracili w ostatnich 30 minutach gry, w tym trzy w ostatnich dziesięciu.
Beniaminek z Woli natomiast nie był w stanie przeciwstawić się wiceliderowi z Uniejowa, przegrywając u siebie aż 1:7.
 
 
Komplet wyników 15. kolejki A-klasy:
 
Tęcza Brodnia - GKS Ksawerów0:4
Jutrzenka Bychlew - Orzeł II Parzęczew 4:0
Orzeł Piątkowisko - Victoria Rąbień 1:3
Zawisza II Rzgów - GLKS Dłutów 5:3
Iskra Dobroń - Sokół Lutomiersk 2:10
KS Wola Zaradzyńska - MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1:7
Orlik Sobień - LKS Sarnów 4:0