Miasto - Powiat 5:1 (2:0)
1:0 - M. Sowiński (9.), 2:0 - Czech (22.), 3:0 - Chrabelski (27.), 4:0 - M. Sowiński (30.), 4:1 - Wiatr (47.), 5:1 - Górny (49.)
Zespół Powiatu zebrał do gry zaledwie dziesięciu ludzi, więc musiał "wypożyczyć" z Miasta, Marcina Wolskiego. Niestety, nie był to udany transfer.
W 9. min Mateusz Sowiński ładnym strzałem sprzed pola karnego pokonał Jacka Barasińskiego. Na 2:0 podwyższył w 22. min pracownik ZWiK-u, Sylwester Czech, wykorzystując dokładne podanie Piotra Chrabelskiego.
Po przerwie (grano 2x25 min) do szturmu przystąpili gracze Miasta. W 27. min przytomne, prostopadłe zagranie Łukasza Stencla, na bramkę zamienił Chrabelski, a trzy minuty później Mateusz Sowiński efektownym strzałem pod poprzeczkę zdobył czwartego gola. Sowiński (pracownik MOSiR) na codzień kopie futbolówkę w drużynie lidera V ligi, Zawiszy Rzgów, więc łatwość z jaką zdobywał gole nikogo nie dziwi. W 47. min Artur Wiatr płaskim strzałem w długi róg zdobył honorowego gola dla Powiatu. Na minutę przed końcem błąd obrony wykorzystał Krzysztof Górny i uderzeniem z bliska ustalił wynik meczu na 5:1.
W 38. min pojawił się na boisku prezydent Zbigniew Dychto. Śmiało można powiedzieć, że przeszedł obok meczu. Zamiast ganiać za futbolówką, ochoczo rozmawiał z Andrzejem Kurzawskim z Rady Powiatu i przyczynił się do upadku Adama Topolskiego. Brak formy usiłował zatuszować wygłupami, ale szybko pojął, że nie tędy wiedzie droga po futbolowe zaszczyty...
Najbradziej niepocieszeni byli Adam Marczak (sekretarz miasta) i Andrzej Papuga (nauczyciel z II LO). Marczak wściekał się na Piotra Chrabelskiego za to, że gra zbyt indywidualnie. Kiedy Chrabelski wreszcie podał Marczakowi, a ten zdobył gola, sędzia odgwizdał spalonego... Papuga popisał się efektownym lobem, jednak bramkarz Miasta sparował piłkę na poprzeczkę.
W dodatkowej serii rzutów karnych bohaterem był Daniel Pawłowski (Miasto). Były bramkarz Włókniarza obronił aż trzy "jedenastki", a Miasto wygrało w karnych 3:2.
Miasto: Daniel Pawłowski - Sebastian Grzelczyk, Jacek Kaczorowski, Zbigniew Grzanka, Sylwester Czech, Dariusz Sowiński, Mateusz Sowiński, Leszek Józefiak, Łukasz Stencel, Jarosław Cichosz, Paweł Piechota, Krzysztof Górny, Tadeusz Feliksiński, Rafał Słupski, Tomasz Niezgoda, Piotr Chrabelski, Adam Marczak, Zbigniew Dychto.
Powiat: Jacek Barasiński - Przemysław Fisiak, ks. Bogusław Jargan, Andrzej Kurzawski, Krzysztof Lewandowski, Piotr Nowicki, Andrzej Papuga, Adam Topolski, Artur Wiatr, Tomasz Majchrzak, Tomasz Matusiak, Marcin Wolski.