Pierwszą naprawdę groźną sytuację Włókniarz wypracował sobie po 30 miutach gry, lecz Michał Kacprzyk nieczysto trafił w piłkę i skończyło się na strachu. Później groźny strzał Grzegorza Gorącego pewnie chwycił bramkarz gości. W 40. minucie golkiper Sokoła nie miał już nic do powiedzenia, gdy Gorący ograł obrońcę i ładnym lobem skierował piłkę do siatki. Jeszcze przed przerwą przyjezdni mogli wyrównać, lecz Daniel Waszczyk nie trafił głową do pustej bramki.

Co się odwlecze, to nie uciecze. W 58. minucie po centrze z rzutu rożnego gola głową zdobył Błażej Karpiński. Chwilę później Łukasz Wojtczyk trafił w poprzeczkę pabianickiej bramki. W 66. minucie po rzucie rożnym Marcin Rutkowski klatką piersiową skierował piłkę do siatki, a wynik meczu ustalił w 75. minucie Artur Kulik, zamieniając na gola dośrodkowanie Patryka Olszewskiego z rzutu wolnego.

 

Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów Łódzki 3:1 (1:0)

Gole: Gorący 40., Rutkowski 66., Kulik 75. – Karpiński 58.

Włókniarz: RzeźniczakPiotrowski, Grzejdziak, Rutkowski – Klimek (82. Madaj), Rudzki, Urbaniak (89. Woźniak), Kacprzyk (46. Kulik), Stępiński – Olszewski, Gorący.