Iskra pokonała Włókniarza II 5:1 (0:1). Prowadzenie dla „zielonych” w 5. minucie uzyskał Adam Skowronek. Nie dość, że gospodarzom nie chciało nic wpaść, to jeszcze tuż przed przerwą za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Michał Kacprzyk.

A jednak grająca po przerwie w dziesiątkę Iskra strzeliła aż pięć bramek. Do siatki Michała Jaworowskiego trafiali: Karol Wojtunik 57., Damian Kozłewski 61. i 88., Patryk Olszewski 68. i Łukasz Biskupski 83.

Iskra Dobroń jest liderem tabeli z kompletem 24 punktów.

Iskra: Kmieciak – Lipski, M. Kacprzyk, D. Kacprzyk – Boratyński, Górny, Dolewka, Biskupski, Wojtunik – Żabolicki, Kozłewski. Na zmiany: Pilarz, Olszewski, Morawski, Załoga, Łukomski.

Włókniarz II: Jaworowski – Rafał Zieliński, Froncala, Skowronek, Wójcik – Adamiak, Bączał, Czerwiński, Bielawski, Nazarczyk – Makowski. Na zmiany: Łopatecki, Figura, Kamiński, Ochal, Witasik.

Nie udał się piłkarzom Orła Piątkowisko wyjazd do Pęczniewa, gdzie ulegli Sazanowi 2:3 (1:0). Gole dla ekipy Michała Adamkiewicza strzelili Damian Majek i Dominik Drąg.

Orzeł: Bogdan – Kopka, Szczęsny, Barabasz, Piasny – Czekalski, Wiśniewski, Majek, Pruszkowski – Zych, Drąg. Na zmiany: Maciaszek, Matynia, Pustelnik, Karpiński, Sujecki.

Cenne zwycięstwo w Sędziejowicach nad GKS odniosła Jutrzenka Bychlew. Bychlewianie po dwóch golach Kacpra Karpińskiego w pierwszej połowie wygrali 2:0 (2:0).

Jutrzenka: Stusio – Berner, Iwaczuk, Bednarczyk, Suski – Pabisiak, Kopka, Karpiński, M. Walczak – A. Michalski, Włodarczewski. Na zmiany: J. Walczak, Rydzewski, Wójcik.