Iskra Dobroń - PTC Pabianice 1:1 p.d., karne 4:3 (1:0, 1:1)
Bramki: 1:0 - Marcin Ciniewski 15. min, 1:1 - Piotr Szynka 55. min

Rzuty karne dla Iskry wykorzystali: Michał Misiak, Łukasz Zajączkowski, Marcin Ciniewski i Górczyński.

Piłkarze z Dobronia sprawili kolejną niespodziankę w rozgrywkach okręgowego pucharu Polski, pokonując wyżej notowanego rywala. Tym razem ich ofiarą padło PTC. „Fioletowi” wystąpili w tym spotkaniu w bardzo nietypowym ustawieniu, będącym połączeniem zawodników z zespołu juniorów i rezerwowych zawodników pierwszej drużyny. Z ławki trenerskiej zespołem kierowali: trener seniorów Andrzej Dobroszek oraz trener zespołu juniorów – Jan Rykała.
Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, już po kwadransie gry Iskra prowadziła 1:0 po bramce Marcina Ciniewskiego. Taki stan rzeczy utrzymał się do 55. minuty, kiedy to Rafała Izaszka pokonał Piotr Szynka. Więcej bramek nie zobaczyliśmy ani do 90. minuty, ani przez pół godziny gry w dogrywce, a więc o awansie zdecydowały rzuty karne. Te nieco lepiej wykonywali gospodarze, którzy czterokrotnie pokonywali bramkarza rywali, przy trzech trafieniach piłkarzy PTC. Tym samym piłkarze Iskry, po ciężkim i wyrównanym boju z mieszanym składem juniorów i seniorów PTC, odnieśli upragnione zwycięstwo i awans do kolejnej rundy.

Składy zespołów:

Iskra: Izaszek - Michał Misiak, Kaczupski, Gorczyński, Walczak - Mariusz Misiak, Wódka, Ciniewski, Jaskólski - Zajączkowski, Górniak. Na zmiany wchodzili: Adrian Wiśniewski i Robert Janik.

PTC: Radomir Znojek - Marcin Świercz, Jacek Hiler, Robert Bomba, Sebastian Dolewka - Mateusz Kling, Mateusz Gromadzki, Filip Danych, Dawid Kubasiewicz - Piotr Szynka, Jarosław Szmytka. Na zmiany wchodzili: Miłosz Łondka, Mateusz Przybylski i Damian Wartalski.