Klasa Górski Gr. E
 
UKS SMS Łódź – PTC Pabianice 3:1(0:0, 0:0)
Bramka dla PTC: Kacper Dziuba.
 
Mecze w tej lidze rozgrywane są w systemie 3x20 min.
 
Występujący w rozgrywkach Górski E młodzi piłkarze PTC prowadzeni przez trenerów Artura Warzechę i Tomasza Stolarczyka ulegli dziś w Łodzi w wyjazdowym meczu pierwszej wiosennej kolejki miejscowemu UKS SMS 1:3. Honorową bramkę dla „fioletowych” zdobył Kacper Dziuba.
Młodzi zawodnicy trenujący przy ul. Sempołowskiej nie zasłużyli na porażkę. Pierwsze dwie kwarty były bardzo wyrównane i zakończyły się bezbramkowym remisem, to jednak PTC miało optyczną przewagę.
W ostatniej kwarcie rozwiązał się worek z bramkami. Najpierw w poprzeczkę trafił Kacper Dziuba. Chwilę później szybki kontratak gospodarzy zakończył się bramką na 1:0. Jednak już chwilę później po prostopadłym podaniu i wygranym pojedynku biegowym z obrońcami do wyrównania doprowadził KacperDziuba. Po kilku kolejnych minutach gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie po błędzie linii defensywnej gości. Trzecia bramka była już konsekwencją „odkrycia się” i chęci wyrównania przez PTC.
 
PTC wystąpiło w składzie: Mateusz Kot, Artur Sobytkowski, Patryk Banasiak, Konrad Cieślak, Michał Pruszkowski, Maciej Łaski, Michał Klimczak, Adrian Wdowiak, Artur Jaros, Mateusz Knop, Krystian Adamiak, Konrad Ślusarczyk, Damian Wyszyński, Kacper Dziuba
 
Kolejny mecz drużyna PTC z rocznika 1999/2000 rozegra za tydzień we wtorek. Jej rywalem będzie 3. w tabeli Kolejarz Łódź.
 
Trenerzy Tomasz Stolarczyk i Artur Warzecha zapraszają na treningi wszystkich chłopców urodzonych w latach 1999 i 2000. Treningi odbywają się w środę o godz. 17.00 na boisku przy SP 1, w czwartek o godz. 17.00 na PTC, w piątek o godz. 16.00 na Orliku przy SP 3 oraz w sobotę o godz. 13.00 na PTC.