Po porażce 2:9 z drugoligową Pogonią Zduńska Wola trener zapowiadał zmiany w ustawieniu zespołu. Jak powiedział, tak zrobił. W dodatku do podstawowego składu doszły dwie kolejne testowane zawodniczki. Każda z nich trafiła do siatki.

W pierwszej połowie nasze dziewczyny strzeliły ligowemu rywalowi dwa gole. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie, gdy bramkarkę z Ozorkowa od schylania się po piłkę do siatki z pewnością rozbolał kręgosłup. „Perełki” trafiły do siatki bowiem aż… 11 razy.

W niedzielne popołudnie gole zdobywały: Natalia Małek i Anna Owczarz po 4, Joanna Błaszczyk 2, Błoch, testowana, testowana.

PTC: M. Kociołek – Forc, Łagowska, Próbka – testowana, Błaszczyk, Kania, Owczarz, testowana – Małek, Błoch. Na zmiany: Karpińska, E. Kociołek, Dybała, Jakóbczak, Wróblewska, Zellmer.