Organizatorem zawodów był UKS Włókniarz. Turniej odbywał się w sobotę i niedzielę na sztucznych boiskach Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi. Jedenaście zespołów, podzielonych na cztery grupy eliminacyjne, rozgrywało mecze po 2x20 minut. Piłkarze Włókniarza trenowani przez Piotra Urbaniaka, strzelając tylko jedną bramkę w całym turnieju, zajęli 3 miejsce.

Piątkowe losowanie sprawiło, że Włókniarz znalazł się w grupie razem z Krakusem Kraków i Zapro Gdańsk, jednak okazało się, że gdańszczanie jako jedyni nie dojechali na turniej. Zadecydowano więc, że pomiędzy Włókniarzem, a Krakusem zostanie rozegrany mecz i rewanż w celu ustalenia zwycięzcy tej grupy. W tej rywalizacji padły wyniki 0:0 i 1:1 (bramka Jakub Kaczor). W rzutach karnych lepsi okazali się pabianiczanie i to oni wyszli z grupy na pierwszym miejscu. W ćwierćfinale na nasz zespół czekała Polonia Warszawa. Piłkarze ze stolicy byli uważani za najlepszą piłkarską drużynę i faworyta tych rozgrywek. Mimo to "włókniarze" wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i po świetnym spotkaniu wyeliminowali ekipę "czarnych koszul", skuteczniej egzekwując rzuty karne. W regulaminowym czasie gry rezultat brzmiał 0:0. W walce o finał Włókniarz przegrał z późniejszym triumfatorem turnieju Żakami Kołobrzeg 0:1. W spotkaniu o trzecie miejsce Włókniarz spotkał się z Polonią Środa Wlkp. I znów po bezbramkowym meczu lepsi w rzutach karnych okazali się pabianiczanie. W finale po dramatycznym meczu Żaki Kołobrzeg pokonały w rzutach karnych Rodło Opole. Damian Rzeźniczak został wybrany na najlepszego bramkarza turnieju.

Włókniarz: Rzeźniczak - Bednarczyk, Blaźniak, Jarzyna, Jasiak, Kaczor, Modrzejewski, Kosmala, Ochota, Kita, Lewandowski, Krawczyk, Klimas, Pawlik, Wąsicki.

Zarząd Włókniarza Pabianice pragnie gorąco podziękować za pomoc w organizacji turnieju Starostwu Powiatowemu w Pabianicach, a także Państwu Agnieszce i Pawłowi Modrzejewskim, oraz Panu Robertowi Jasiakowi.