Pabianiczanie rozbili Jutrzenkę Bychlew 8:0 (2:0), a okazałym łupem bramkowym podzielili się: Kacper Wójcik (1. minuta), Arkadiusz Stokłos (37.), Paweł Jach (52., 74.), Jakub Rozwandowicz (66., 85.), Aleksander Kozak (83.), Konrad Brodzki (89.).

Włókniarz II: Kocik – Oberle, Acela, Piotrowski (70. Kwaśniewski), Gorący (75. Glinkowski) – Stokłos (60. Brodzki), Nazarczyk (65.Jachowicz), Kosatka, K. Wójcik (54. Łopatecki) – Rozwandowicz, Jach (75. Kozak)

Jutrzenka: Skrzypiec – M. Wójcik (46. Iwaczuk), Pabisiak, Berner, Bondarenko – Robaszek (46. Kopka), Stanisławski (68. Nikiel), Michalski, Kaczmarkiewicz, Bednarkiewicz – Włodarczewski (63. Suski).

GLKS Dłutów uległ Amii Nowosolna 3:5 (2:2). Dwa gole dla dłutowian strzelił Bartłomiej Grala, którego trafienia przedzielił Wojciech Kleber. W ostatnich 10 minutach goście strzelili dwa decydujące o zwycięstwie gole.

Dłutów: Bukowiecki – Ciniewski, Stolarek, Woch, Skiba (46. Wejman),  – Wdowiak, Łańcuchowski, Grala, Kleber (60. Kaczorowski), Małecki (78. Wojna), - Mosiński (28. Malinowski).

W grupie III Orzeł Piątkowisko uległ w Zduńskiej Woli rezerwom Pogoni 2:4 (1:3). Gole dla ekipy Michała Adamkiewicza strzelili Kamil Czekalski i Adam Bieliński.

Orzeł: Nawrot – Szczęsny (50. Zajda), Urbaniak, Kumur, Rykała – Sikorski (75. Karpiński), Stefański (30. Gertner), Wiśniewski (80. Stępiński), Bielawski, Krykwiński (55. Kociołek) – Czekalski.