Spadkowicz z IV ligi objął prowadzenie w 29. minucie, gdy jeden z napastników wykorzystał sytuację sam na sam z Adamem Wilczyńskim. Wyrównanie padło w 37. minucie, gdy Rafał Cukierski ładnym strzałem w długi róg pokonał golkipera Startu. W 40. minucie potężna bomba Mateusza Klinga z połowy boiska zatrzymała się na poprzeczce, lecz chwilę później Cukierski wykorzystał świetne zagranie od Krystiana Kolasy i wpakował piłkę do pustej bramki.

Po przerwie nastąpił dramat PTC. Na 2:2 podopieczni znanego w Pabianicach Damiana Gamusa wyrównali w 52. minucie. Siedem minut później przepiękny strzał z rzutu wolnego z narożnika pola karnego wylądował w okienku bramki gości i Start już prowadził. W 62. minucie jeden z brzezinian pięknym wolejem pokonał Wilczyńskiego i było 4:2. Gospodarze na tym nie poprzestali. W 69. i 82. minucie stworzyli sobie sytuacje sam na sam z bramkarzem „fioletowych”, które pewnie wykorzystali.

Start Brzeziny – PTC Pabianice 6:2 (1:2)

Gole dla PTC: Cukierski 37., 43.

PTC: Wilczyński - Madejski, Sikorski, B. Znojek, Stuchała - Kaczmarkiewicz (76. Boratyński), Kling, Otomański (67. Hetmanek), Bartos (71. Hiler), Kolasa - Cukierski (76. Klimek).