Dotychczas młodzi ksawerowianie wygrali trzy rundy rozgrywek lokalnych i weszli do finału wojewódzkiego.

W pierwszej rundzie lokalnej zawodnicy z Ksawerowa zdecydowanie wygrali swoją grupę z kompletem zwycięstw i bilansem bramek 19:2. Pokonali kolejno: Gimnazjum nr 17 w Łodzi 2:1, Gimnazjum nr 19 w Łodzi 4:1 oraz zdemolowali Gimnazjum nr 16 w Łodzi, wygrywając 13:0.

W kolejnej rundzie także wygrali swoją grupę z kompletem zwycięstw i bilansem 9:1, pokonując 3:0 Gimnazjum w Łasku, 4:0 Gimnazjum w Uniejowie oraz 2:1 Gimnazjum nr 11 w Łodzi. Sześć bramek w tej rundzie strzelił Premysław Rogaczewski.

Trzecia runda odbyła się na obiektach łódzkiego SMS-u i była barażem o wejście do finału wojewódzkiego. Ksawerowianie grali z Gimnazjum nr 15 w Łodzi. Już w 3. min tego spotkania wynik otworzył niezawodny Rogaczewski i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie nasi stracili trzy bramki w odstępie kilku minut. Na szczęście młodzi ksawerowianie szybko się otrząsnęli i wkrótce na 2:3, a zaraz też na 3:3 trafił Rogaczewski. Takim wynikiem zakończył się regulaminowy czas gry. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W końcówce drugiej części dogrywki decydujący cios na 4:3 zadał Piotr Myśliwiec i zawodnicy z Gimnazjum w Ksawerowie mogli cieszyć się z awansu do finału wojewódzkiego, który już 18 maja odbędzie się na boiskach łódzkiego SMS-u. Zagra w nim 16 najlepszych drużyn!

Skład ksawerowian: Szymon Ziółkowski - Piotr Myśliwiec, Przemysław Rogaczewski, Adrian Poros, Konrad Poprawa, Adam Ciesielski, Rafał Rikszajd, Kamil Jabłoński, Artur Jędrzejczyk i Krzysztof Brzozowski. Opiekunem chłopców jest Radosław Bienias.