Do przerwy stuprocentowych okazji nie wykorzystały Anna Owczarz i Aleksandra Kwiatkowska, co zemściło się, gdy napastniczka gości wykorzystała zderzenie Magdaleny Kociołek i Martyny Łagowskiej. Zatem do przerwy przyjezdne prowadziły 1:0.

Pierwszy kwadrans po zmianie stron „Perełki” śmiało i konsekwentnie atakowały bramkę gości. Najlepszą sytuację zmarnowała... bramkarka Magda Kociołek, która nie wykorzystała rzutu karnego. Jej vis a vis okazała się lepsza. Kotan drugą bramkę zdobył, gdy piłka niefortunnie odbiła się od Joanny Sadowskiej i wylądowała w siatce. Trzeciego gola „Perełki” straciły po rzucie karnym, zaś czwarty był konsekwencją rozprężenia w szeregach pabianiczanek.

PTC Pabianice – Kotan Ozorków 0:4 (0:1)

PTC: M. Kociołek – Pabjańska (41. Sadowska), Błaszczyk, Forc, Karpińska (60. Kacprzak) – Błoch, Łagowska, E. Kociołek, Maciejewska (50. Przesmycka), Owczarz (60. Kania) – Żabolicki.