Młodzi piłkarze Włókniarza Pabianice z rocznika 2005 pewnie pokonali drużynę MKS-u Tuszyn w pierwszej kolejce rundy wiosennej rozgrywek Klasy Górski I.

Gospodarze rozpoczęli spotkanie bardzo odważnie i już w drugiej minucie prowadzili 1:0 po pięknym golu Piotra Urlika. Kilka minut później drużyna Tuszyna wyprowadziła groźny kontratak, po którym doprowadziła do remisu. Ten gol podziałał pobudzająco na zespół Włókniarza, który w ciągu kilkunastu minut strzelił jeszcze cztery bramki, co pozwoliło zakończyć pierwszą część spotkania wynikiem 5:1. Kolejne dwie części meczu to ciągła przewaga piłkarzy gospodarzy prowadzonych przez trenera Michła Tuburę, którzy konsekwentnie powiększali przewagę bramkową aż do wyniku 11:3.

Kolejne spotkanie ligowe rocznik 2005 rozegra na stadionie Włókniarza Pabianice 25 kwietnia o godzinie 17.00 z drużyną Orła Łódź.