Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS) zagrał pierwszą połowę w wygranym sparingu z Elaną Toruń (1:0). Wychowanek Włókniarza jesienią był podstawowym zawodnikiem ekipy Kazimierza Moskala.

Wychowanek GKS Ksawerów, Konrad Poprawa wreszcie zagrał w barwach drugoligowej Skry Częstochowa. 20-latek wystąpił w przegranym przez Skrę 1:2 meczu z Wartą Działoszyn.

Inny nasz gracz w II lidze, Przemysław Kita (Olimpia Grudziądz) przez 74 minuty bezskutecznie próbował pokonać bramkarza Chojniczanki Chojnice. Ostatecznie Olimpia przegrała 1:2.

Adrian Olszewski (Motor Lublin) zagrał 60 minut w sparingu z Lewartem Lubartów (8:0). Jesienią wychowanek Włókniarza grał w większości ligowych spotkań klubu z Alei Zygmuntowskich.

W Sokole Aleksandrów Łódzki nadal na debiut czeka Jakub Rozwandowicz.