24-letni Poprawa wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce wrocławskiego Śląska i ani myśli go oddać. Środkowy obrońca, który rozpoczynał w GKS Ksawerów, grał kolejno: po 45 minut w meczach z Piastem Gliwice (0:1), Ujpestem Budapeszt (1:1) oraz Rapidem Wiedeń (3:2), zaś pełne 90 minut zagrał w spotkaniu z węgierskim Debreceni VSC (3:1).

Cztery lata starszy wychowanek Włókniarza, Maksymilian Rozwandowicz zaprezentował swoje umiejętności przez 45 minut sparingów z Puszczą Niepołomice (2:4) oraz Skrą Częstochowa (2:3). W ostatnim pojedynku ze Stalą Rzeszów (1:2) pabianiczanin spędził na murawie 80 minut.

Z kolei drugoligowa Radunia Stężyca z Przemysławem Kitą w podstawowej jedenastce przegrała z Chojniczanką Chojnice aż 0:5. Napastnik z Pabianic próbował straszyć przeciwników w pierwszej połowie sparingu.