Wychowanek Włókniarza, Maksymilian Rozwandowicz grał 45 minut w meczu ŁKS Łódź – Korona Kielce. Defensywny pomocnik zakończył mecz bez zdobyczy bramkowej. Po meczu, w którym oba zespoły grały trzy tercje po 45 minut padł remis 2:2.

Rozpoczynający przygodę z piłką nożną w PTC, Filip Becht (Widzew Łódź) zaprezentował się na lewej obronie przez 90 minut sparingu ze Stalą Rzeszów (1:1). Widzewiacy zagrali mecz na zakończenie zgrupowania w Woli Chorzelowskiej. Kibice Widzewa z niecierpliwością czekają na powrót na boisko innego pabianiczanina, Przemysława Kity.

W meczu drugoligowego GKS Bełchatów z Polonią Warszawa (1:1) w barwach „Brunatnych” przez 45 minut grał były junior Włókniarza, Artur Golański. Od 61. minuty w GKS zaprezentował się wychowanek Włókniarza i były zawodnik GKS Ksawerów, młodzieżowiec Hubert Jakubiec.