Warta Sieradz, która od trzech sezonów utrzymywała się w III lidze, przy zielonym stoliku zanotowała kapitalny start sezonu i po sześciu meczach z 4 zwycięstwami i 2 remisami jest wiceliderem tabeli. Spora w tym zasługa pabianiczan, których trafienia ostatnio zapewniały punkty.

W meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, wygranym 3:2 na listę strzelców w 73. min na 2:1 trafił Michał Bogdan. W wygranej 2:0 z rezerwami GKS-u Bełchatów w 7. min wynik otworzył zaś Michał Stasiak. Obaj są w tym sezonie podstawowymi zawodnikami Warty. „Bodzio” zaliczył w komplecie od początku do końca wszystkie sześć meczów, a Stasiak opuścił do tej pory jedynie 12 minut. W pięciu meczach bramki drużyny z Sieradza strzegł zaś inny pabianiczanin – Kamil Adamek. Osiem minut z kolei opuścił Michał Pietras, były zawodnik Włókniarza Pabianice.