20-letni Maksymilian Rozwandowicz nie może przebić się do kadry pierwszoligowego Widzewa, mimo iż łodzianie zbierają cięgi na zapleczu ekstraklasy. Ponieważ łódzki klub ze względów oszczędnościowych zrezygnował z zespołu rezerw, piłkarze niemieszczący się w podstawowym składzie czterokrotnych mistrzów Polski, rozgrywają sparingi. W niedzielę widzewiacy pokonali występującą w piotrkowskiej A Klasie Syrenkę Zakościele 14:0, zaś wychowanek Włókniarza trafił do siatki w 16. minucie meczu.

31-letni wychowanek PTC, Michał Stasiak nie zwalnia tempa. Najpierw na inaugurację III ligi zdobył gola dla warty Sieradz w meczu z Polonią Warszawa, teraz trafił w pojedynku z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Niestety, Warta przegrała w Tomaszowie 1:3. Oprócz Stasiaka 90 minut zaliczyli inni pabianiczanie w barwach Warty: Kamil Adamek i Michał Stasiak, a w 46. minucie został zmieniony były obrońca Włókniarza, Michał Pietras.

Swoją pierwszą ligową bramkę dla Neru Poddębice zdobył także Damian Szmytka. 19-latek do niedawna grający w PTC, zameldował się na murawie w meczu z Widokiem Skierniewice w 70. minucie meczu, a już 180 sekund później wpisał się na listę strzelców. Ner wygrał 5:0.