Dobronianie rozpoczęli najgorzej jak mogli, tracąc gola już w 1. minucie meczu. Filipa Kmieciaka pokonał Dawid Osojca. Po kwadransie było 1:1, bo wyrównał doświadczony snajper Damian Kozłewski.

Radość beniaminka z remisu trwała ledwie 120 sekund. Były piłkarz Włókniarza i GLKS Dłutów, Bartosz Sendal znalazł sposób na Filipa Kmieciaka i było 1:2. W 20. minucie rzgowianie znów cieszyli się z gola, którego autorem był Jakub Pańczak.

Na kwandrans przed końcem kontaktową bramkę dla Iskry strzelił wprowadzony w przerwie Jakub Dobroszek. Wydawało się, że dysponujący dużą siłą w ataku gospodarze pójdą za ciosem. Niestety, wyrównujący gol nie padł i Iskra musiała pogodzić się z drugą porażką w tym sezonie.

Iskra: Kmieciak – Dawid Kacprzyk, Polit, Sowiński (77. Nowakowski), Pilarz – Biskupski (62. Pawlak), Klimek, M. Kacprzyk, Dolewka (46. Dobroszek), Olszewski – Kozłewski.