W środę gminna ekipa odrobiła część zaległości, rozbijając w Parzęczewie Orła 4:1 (1:1). Prowadzenie dla Ksawerowa uzyskał w 13. minucie Piotr Szynka, lecz osiem minut później miejscowi wyrównali. Po przerwie Ksawerów już nie dał się zaskoczyć, wyprowadzając w ataku trzy mocne ciosy. Do siatki trafiali: dwukrotnie Rafał Cukierski (47., 60.) i raz Daniel Dudziński (65.)

GKS: Wawrzyński – Górecki (80. K. Rychta), Olejnik, Kaźmierczak, Stanowski – Dudziński (78. Majcher), Kasztelan (69. Stańczyk), Telesiewicz, Szynka (77. Żurawski), Jędrzejczyk – Cukierski (63. Adamczyk).

W sobotę w 25. kolejce GKS wywalczył kolejne trzy punkty, tym razem ogrywając bez litości Sokoła II Aleksandrów 3:0 (1:0). Dwa gole strzelił Szynka (9., 47.), a wynik samobójczym strzałem ustalił obrońca gości.

GKS: Wawrzyński – Górecki, Ziółkowski, Kaźmierczak, Stanowski (87. Kubala) – Dudziński, Kasztelan (65. Adamczyk), Grzejdziak (42. Stańczyk), Telesiewicz, Jędrzejczyk (85. Majcher) – Szynka (78. K. Rychta).