Na stadionie przy ul. Minerskiej w Łodzi, wicelider V ligi, Kolejarz zagra z czwartym PTC. Gospodarze zdobyli 73 pkt, gole 91-35, u siebie wygrali 11 spotkań, 2 zremisowali i 3 przegrali. W ostatniej kolejce zdeklasowali w Zgierzu LZS Rosanów, wygrywając... 12:1 (sic!). Bogatym łupem bramkowym podzielili się: Marciniak 4 gole, Grodzki i Waliszewski po 3, Iwanicki i Dreschler.

PTC zajmuje 4. miejcse w tabeli, ma 71 pkt, gole 72-32. W ostatniej kolejce, nieco na własne życzenie, zaledwie zremisowało z MKS II Kutno 1:1. Do skrupulatnych wyliczeń na temat jakie warunki muszą być spełnione, by "fioletowi" awansowali do nowej IV ligi, zapraszamy do lektury artykułu "Nadal na prowincji ?!". Jesienią przy Sempołowskiej, PTC wygrało 1:0, a goście nie wykorzystali pół tuzina stuprocentowych okazji.

Niegrający o nic Włókniarz jedzie do Jordanowa na mecz z Polonią Andrzejów. Dlaczego mecz odbędzie się w Jordanowie? Bo obiekt Polonii nie spełnia jakichkolwiek wymagań licencyjnych i andzrejowianie muszą "wypożyczać" stadion (ciekawe jakie ten spełnia wymogi...) B-klasowego Lecha Jordanów. W rundzie jesiennej, Polonia mecze u siebie rozgrywała na... stadionach rywali. Komicznie to wyglądało, gdy PTC, grając u siebie, de facto było drużyną przyjezdną.

Polonia zajmuje 15. miejsce i nie jest pewna ligowego bytu. W 33. meczach andrzejowianie wywalczyli 30 pkt, gole 37-78. "U siebie" Polonia wygrała 6 spotkań (to i tak nieźle), raz zremisowała i 9 przegrała. W ostatniej kolejce przegrała z MKS Tuszyn 2:3, a gole zdobyli Ciupiński i Polcyn. Włókniarz z dorobkiem 60 pkt, gole 74-41, zajmuje 6. miejsce, na wyjeździe wygrał 9 razy 4 razy zremisował i poniósł 3 porażki. Jesienią w Pabianicach padł remis 1:1, a włókniarzom nie pomógł gol Jerzego Kaczorowskiego zdobyty w 17. sekundzie mezcu.