W grupie I A Klasy mamy trzech przedstawicieli. Na 3. miejscu są rezerwy Włókniarza, które w ostatniej kolejce zdemolowały Milan Łódź aż 10:1 (4:0). Aż cztery gole strzelił grający z opaską na czole, niczym bohater filmy „Rambo” Paweł Leonow (w tym klasyczny hat-trick w pierwszej połowie), po dwa dołożyli Kacper Wójcik i Kamil Kozanecki, zaś po jednym Dawid Kosatka i Aleksander Kozak.

Włókniarz II: Waszczuk – Piotrowski, Froncala (46. Oberle), Nazarczyk, Jarych (55. Stachowski) – Wójcik (60. Czerwiński), Kosatka, Leonow, Wojtynia – Korobka (70. Brodzki) Kozanecki (65. Brodzki).

Jutrzenka Bychlew zajmuje 6. Lokatę. W ostatniej kolejce rozbiła na własnym boisku Start Łódź 6:0 (2:0). Cztery gole strzelił doświadczony Igor Sobalczyk, po jednym Kacper Karpiński i były piłkarz m.in. ŁKS, Polonii Warszawa i Górnika Łęczna, Mariusz Zasada.

Jutrzenka: Skrzypiec – K. Karpiński (80. Skibiński), Berner (60. Ruzga), Zieliński (60. Pawłowski), Bondarenko – Pabisiak, Robaszek, Stanisławski (60. Kaczmarkiewicz), Zasada – Bednarkiewicz (70. Nikiel), Sobalczyk (70. Suski).

GLKS Dłutów pauzował. Narazie plasuje się na 9. lokacie.

Przed zespołami z grupy I jeszcze dwie jesienne kolejki.

W grupie III A Klasy grają cztery drużyny z powiatu pabianickiego. Po rundzie jesiennej 4. jest Orzeł Kazimierz, 6. Włókniarz Konstantynów Łódzki.

7. miejsce zajmuje PTC, które na koniec rundy przegrało 1:2 w Karsznicach.

Lokatę niżej plasuje się Orzeł Piątkowisko, który na koniec rundy pokonał 3:0 (2:0) Pisię Zygry. Do przerwy bramki zdobyli Piotr Gertner i Grzegorz Szczęsny, wynik ustalił dwie minuty po zmianie stron Kamil Czekalski.

Orzeł: Bogdan – Gertner, Rykała, Szczęsny, J. Karpiński (60. Stępiński) – Kumur (50. Maciaszek), Jakubowski, Bielawski (67. Jaros), Kociołek (46. Sikorski) – Krykwiński, Czekalski.