„Fioletowi” odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie. Ostre strzelanie w Zygrach rozpoczął w 15. minucie Marcin Bączał, skutecznie egzekwując rzut wolny. 180 sekund przed przerwą ten sam zawodnik trafił do siatki po raz drugi, wykorzystując podanie Mateusza Bielińskiego.

Po przerwie „fioletowi” nie przestawali strzelać. W 52. minucie podawał Kamil Jankiewicz, a piłkę do bramki skierował Bieliński. Dwie minuty później gospodarze zmusili do kapitulacji Daniela Mazurka i było 1:3. W 60. Minucie miejscowi zmarnowali szansę na kontaktową bramkę, nie wykorzystując rzutu karnego.

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Chwilę później Karol Wojtunik zagrał do Bączała, który skompletował hat-tricka. Piąty gol dla PTC padł po zagraniu Radosława Zielińskiego i celnym strzale Bielińskiego. W końcówce miejscowi zmniejszyli rozmiary porażki, drugi raz pokonując Mazurka.

PTC: Mazurek – Konieczny (75. Dylewski), Leszczyński, Kaczmarek, D. Bączał (80. Frankowski) – Bieliński (72. Łukomski), Hiler, Wojtunik (85. Gorzela), M. Bączał, Zieliński (70. Oberle) – Jankiewicz (54. Szumigaj).