Rozpoczęło się świetnie. Już w 3. minucie testowana zawodniczka nie dała szans bramkarce Astorii.

- Gra na pozycji skrzydłowej albo napastnika. Jej transfer z pewnością wzmocni rywalizację w przednich formacjach – mówi Radomir Znojek, trener PTC.

W 16. minucie było 0:2. Tym razem na listę strzelców wpisała się Izabela Jakomulska, uderzając celnie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Na kolejne bramki trzeba było poczekać do 64. minuty, gdy po kontrze szczercowianek Natalia Forc interweniowała tak niefortunnie, że zaskoczyła Magdalenę Samiec.

Gdy wydawało się, że miejscowe pójdą za ciosem i będą chciały doprowadzić do remisu, boleśnie skarciła je Anna Owczarz, która skutecznie wykończyła akcje w 71. i 90. minucie.

Gole: Forc 64., sam. – testowana 3., Jakomulska 16., Owczarz 71., 90.

PTC: Samiec – Karpińska, Łagowska, Próbka, Kowalczyk – testowana, E. Kociołek, Błaszczyk, Jakomulska, Błoch – Owczarz. Na zmiany: Pabjańska, Małek, Jakóbczak, testowana, Forc.