Spotkania to zostało rozegrane w niedzielę na bocznym boisku pabianickiego Włókniarza w zimowej aurze. W meczu tym w barwach drużyny z Woli Zaradzyńskiej, która wystąpiła w koszulkach reprezentacji Holandii z nr 9 i nazwiskiem Ruuda van Nisterlooy’a będących zastępstwem znaczników wystąpił jeden zawodnik testowany. Z powodu braku bramkarza w drużynie Brodni jej bramki bronił golkiper Woli – Przemysław Kapuściński, a w bramce zespołu z Woli Zaradzyńskiej stanął zaledwie 15-letni bramkarz drużyny juniorów - Adrian Lisiecki, dla którego był to debiut w seniorskiej drużynie. Debiut ten był jak najbardziej udany, gdyż „Lisek” zanotował kilka udanych interwencji.

Choć drużyna Tęczy prowadziła już w tym meczu 3:0, spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 4:3. To dlatego, iż w drugiej połowie piłkarze KS Woli mocno napierali na bramkę zespołu z Brodni dążąc do wyrównania. Zawodnicy Tęczy natomiast skupili się na kontratakach, które kapitalnie rozprowadzał najlepszy na boisku były piłkarz m.in. Włókniarza i RKS-u Radomsko, a obecnie grający trener Tęczy – 42-letni Piotr Urbaniak.

Co ciekawe identyczny wynik padł w meczu ligowym pomiędzy obiema drużynami.

Bramki dla KS Woli: Krzysztof Suwalak, Sebastian Lisiecki, Robert Sobczak.

Bramki dla Tęczy: Dawid Pyrek, Marcin Bochenek, Łukasz Mielczarek, Jacek Kacperski.

Skład KS Woli: Adrian Lisiecki – Piotr Kostecki, Krzysztof Ciekański, Sebastian Socha, Sebastian Strożek – Robert Sobczak, Łukasz Ramisz, Mateusz Spochaczyk, Sławomir Woźniakowski – Sebastian Lisiecki, Łukasz Fila. Na zmiany: Alan Grzywacz, Krzysztof Suwalak, zawodnik testowany.