MKS II Kutno - Włókniarz 1:5 (1:2)
1:0 - Łucki (12.), 1:1 - Bernaciak (33.), 1:2 - Sendal (44.), 1:3 - Bernaciak (50.), 1:4 - Sendal (78.), 1:5 - Grącki (87.)

Do Włókniarza wrócił obrońca Dawid Wojciechowski. W 12. min Łucki pokonał Rogaczewskiego i MKS prowadził. W 33. min Bernaciak przejął podanie Kłosińskiego i mocnym strzałem z 18. m wyrównał. Minutę przed przerwą mocną centrę Bernaciaka, efektownym wolejem z 3. m zakończył Sendal. Po przerwie goście kontrolowali przebieg gry i wyprowadzali zabójcze kontry. Sytuacje sam na sam z zimną krwią wykorzystywali: Bernaciak w 50. min, Sendal w 78. min i Grącki w 87. min.

Włókniarz: Rogaczewski - Wojciechowski, Załoga, P. Kłucjasz, Kubiak - Pasiński, Grącki, Sendal, Kluch (83. Zieja) - Kłosiński (76. Molski), Bernaciak.
Włókniarz z dorobkiem 37 pkt, bramki 38-23, zajmuje 6. miejsce. W 20. kolejce, 5 kwietnia (sobota) o godz. 16.00 włókniarze podejmują Kolejarza Łódź. Wstęp wolny.