0:1 - Kozłewski (23.), 1:1 - Waliszewski (57.), 1:2 - R. Sulima (85.), 1:3 - Kozłewski (90.)

W 23. min Kozłewski płaskim strzałem w prawy róg sfinalizował akcję Miszczak -Stasiak. Pięć minut przed przewą za faul na Stasiaku z boiska wyleciał piłkarz Startu.

Tuż po przerwie w dobrej sytuacji spudłował Rafał Sulima. W 57. min piłkę stracił Dziąg. Gospodarze wyprowadzili kontrę lewą stroną, zawodnik Startu wrzucił w pole karne, a stojący na 10 m Waliszewski głową pokonał Dawida Sulimę. W 85. min Rafał Sulima skorzystał z błędu bramkarza, który po rzucie wolnym Kozłewskiego wypuścił futbolówkę z rąk i było 1:2. W 90. min znów nie popisał się golkiper Startu, któremu, po strzale Kozłewskiego z prawej strony pola karnego, piłka przeszła po rękach bramkarza i ugrzęzła w siatce.

Czerwone kartki ujrzeli Kacprzyk w 85. i Dziąg w 87. min. PTC zagra poważnie osłabione w sobotnim meczu z Zawiszą Rzgów. Lider ze Rzgowa, mimo zwycięstw nie prezentuje najwyższej formy i PTC miało (ma?) duże szanse na trzy punkty. Czyżby arbiter chciał w tym przeszkodzić? Drużyna ze Rzgowa ma na tyle mocny personalnie skład, że sędziowie nie muszą ciągnąć jej za uszy...

PTC: D. Sulima - Kosmala, Szmytka, Drewniak, Dolewka - Kacprzyk , Dziąg, Stasiak, R. Sulima - Miszczak (80. Jakubowski), Kozłewski.

PTC zajmuje 8. miejsce, zdobyło 16 punktów, bramki 17-14. W 11. kolejce 6 października o godz. 16.00 zagra u siebie z Zawiszą Rzgów.