Włókniarz - Sokół II 3:1 (1:0)
1:0 - Stężycki (15.), 2:0 - Stężycki (58.), 2:1 - Oska (76.), 3:1 - Bernaciak (77., karny)

W 8. min obronę gospodarzy wymaewrował Wojtczyk, ale z 3. m do pustej bramki nie trafił Jałocha. W 15. min Stężycki najpierw trafił w Dębowskiego, ale chwilę później dobił swój strzał i włókniarze prowadzili. W 22. min okazji sam na sam z 7. m nie wykorzystał Stężycki, a w 33. min Kaczorowski po akcji Sendal - Bernaciak z 8. m uderzył zbyt lekko. Mecz był wyjątkowo niemrawy, do poziomu piłkarzy dostosował się również arbiter boczny, który nie pokazał 6-metrowego spalonego Stefańskiego (treber gości o mało co nie zlinczował arbitra), potem pokazał ofsajdy Stężyckiego i dwukrotnie Kaczorowskiego. Tyle, że obaj byli co najmniej pół metra przed ostatnim obrońcą Sokoła... W 42. min nie miał kto dobić strzału Kaczorowskiego, a dwie min później Stefański zbyt lekko strzelał z narożnika pola bramkowego.

Tuż po przerwie Juszczak uprzedził wychodzącego na czystą pozycję Stężykiego, ale w 56. min już nie zdążył. Po prostopadłym podaniu Sendala, Stężycki efektownym lobem umieścił piłkę w bramce. W 61. min z 5. m spudłował kaczorowski, dwie min później Wojtczyk główkował kilka milimetrów obok bramki Turka. W 75. min Bernaciak ograł kilku piłkarzy gości, ale uderzył zbyt nonszalancko z 8. m. Niewykorzystana okazja zemśiła się chwilę później. Po centrze z kornera z prawej strony, niepilnowany Oska głową pokonał Turka. Minutę później po faulu na Stefańskim arbiter podyktował rzut karny. "Jedenastkę", strzałem w prawy róg wykorzystał Bernaciak. W 80. min Kaczorowski dostał żółtą kartkę za stek wyzwisk pod adresem sędziego, bo ten nie podyktował karnego, który, zdaniem Pana Jurka, należał się włókniarzom. Potem Bernaciak próbował jeszcze trzykrotnie (84. min najpierw z 18. m, chwilę potem po konerze głową, a w 86. min efektowntym wolejem z 16. m), ale za każdym razem na posterunku był Dębowski.

Włókniarz: Turek - Pasiński, Załoga, P. Kłucjasz, Kubiak (6. Stefański) - Kaczorowski, Grącki, Sendal, Molski - Stężycki, Bernaciak. Sokół: Dębowski - Człapiński, Juszczak, Misztalski - Kamieniak, Barylski, Kiński, Kader, Stasiak (56. Oska) - Wojtczyk, Jałocha.