21 kolejka V ligi: Orzeł Łódź - Włókniarz 0:2 (0:0)
0:1 - Bernaciak (49.), 0:2 - Grącki (90+2.)

Gospodarze rozpoczęli od strzałów Kurlapskiego (głową w 4. min) i Zduńczyka (celne uderzenie z 20. m). Goście odpowiedzieli uderzeniami Grąckiego z 35. m (7. min) i Klucha z linii pola karnego (9. min), ale one też chybiły celu. W 21. min po centrze Łagiewskiego z prawej strony, Wojciechowski wybił piłkę z pustej bramki. Goście mieli optyczną przewagę, ale w ataku grali bardzo chaotycznie. W 35. min Kluch z bliska dobijał strzał Bernaciaka, ale nie trafił. W 40. min włókniarze dwukrotnie byli bliscy objęcia prowadzenia, ale obrońcy Orła wybili piłkę z bramki. Kilkanaśie sekund później Kluch uderzył w boczną siatkę , a chwilę potem Kaczorowski z 10. m kopnął nad bramką.

W 47. min Bernaciak jeszcze nie trafił w długi róg, ale 2. min później po jego strzale piłka wpadła do siatki. "Berni" wykorzystał prostopadłe podanie ze środka pola i w sytuacji sam na sam pokonał Kochowicza. Potem (51. i 55. min) strzały Zduńczyka i Ałaszweskiego obronił Rogaczewski. W 70. i 79. min z 16. m szczęścia próbował Urbaniak. Za pierwszym razem strzał był zbyt lekki, drugi nie trafił w bramkę. Pomiędzy akcjami "Kevina" z 20. m celnie strzelał Leśniewski. W 82. min Rogaczewski przepuścił pod brzuchem strzał Kuliga, ale zatrzymał piłkę na linii bramkowej. Osiem min później Stężycki popędził sam na bramkę Kochowicza, ale biegł w takim tempie, że na linii 16. m dogonił go Kurlapski i odebrał futbolówkę niczym dziecku cukierek. W doliczonym czasie gry przepięknym strzałem w okienko, z wolnego z 35. m, Grącki przypieczętował wygraną gości.

Orzeł: Kochowicz - Bednarski (26. Pietraszewski), Leśniewski, Trzciński, Kulig - Tryniszewski, Ałaszewski, Zduńczyk, Łaski - Łagiewski (63. Kosiński), Kurlapski.
Włókniarz: Rogaczewski - Wojciechowski, P.Kłucjasz, Załoga, Kubiak - Kaczorowski (75. Kłosiński), Grącki, Urbaniak, Sendal, Kluch (46. Stężycki) - Bernaciak.
Włókniarz zajmuje 6. miejcse, zdobył 40 pkt, gole 41-24. W 22. kolejce 19 kwietnia o godz. 16.00 gra u siebie z Widzewem II Łódź. Wstęp wolny.