PTC - MKS Tuszyn 2:0 (1:0)
1:0 - Miszczak (36.), 2:0 - Kacprzyk (57.)

Przez pierwsze pół godziny PTC atakowało bardzo chaotycznie, z rzadka stwarzając klarowne okazje. W 9. min efektownym zagraniem piętą popisał się... kierownik PTC Stanisław Zych. Trener Andrzej Dobroszek zasatanawiał się nawet, czy nie dać mu ligowej szansy, ale ostatecznie zdecydował, że będzie lepiej jak kierownik pozostanie tuż przy boksie dla rezerwowych.
W 30. min z 6. m nad pustą bramką przestrzelił Miszczak. 6 min później Miszczak jak prawdziwy rutyniarz ograł na lewej stronie pola karnego Okupskiego i plasowanym strzałem w przeciwległy róg pokonał Kowalskiego. Przyjezdni wyraźnie się pogubili. W 40. min Komorowski niecelnie uderzył z 25. min, minutę później po centrze "Komara" Okupski skierował piłkę do swojej bramki. Sęk w tym, że w momencie podania za Okupskim stał Kozłewski i arbiter boczny pokazał spalonego. W 43. min znów Komorowski z 18. m nie wkręcił piłki w długi róg, w 44. min Kowalski wybronił sam na sam z Miszczakiem, a w 45. min po centrze z rożnego Miszczak chybił głową z metra.

W drugiej części goście stracili koncpecję gry, a gospodarze na potęgę marnowali dobre okazje. W 48. min strzał Kacprzyka z 12. m efektownie nad poprzeczkę wybił Kowalski. Sześć minut później po akcji prawą stroną z 5. m w długi róg nie trafił Bargiel. W 56. min Kacprzyk precyzyjnym lobem z linii pola karnego, wykorzystał krzyżowe podanie ze środka pola i strzałem z pierwszej piłki podwyższył na 2:0. Goście odpowiadali uderzeniami Bargiela (75. - Sulima miał sporo problemów), Maciszewskiego (88.), a w 72. min po centrze z rożnego trzech graczy MKS nie potrafiło prezeciąć lotu piłki. Gości postraszyli jeszcze Kacprzyk (68. i 77. - nie trafił do bramki z kilku metrów, po dobrym podaniu Felczaka) oraz Komorowski (83. - Kowalski końcami palców wybił piłkę na róg, po strzale z 18. m), ale wynik nie uległ zmianie.

PTC: D. Sulima - Karbowiak, Szmytka (46. Stasiak), Drewniak, Pintera - Kacprzyk, Kosmala, Komorowski, Bogdan - Miszczak (80. Bomba), Kozłewski (65. Felczak).
MKS: Kowalski - Okupski (46. Bojara), Kimel, Szczeciński, Kurowski - Bąk (77. Materka), Miras, Bargiel, Bereziński (82. Pietrzak), Gabrysiak - Maciszewski.