1:0 - Wrona (12. min), 1:1 - R. Sulima (33., karny), 1:2 - Komorowski (62.), 1:3 - Radomski (81., sam), 1:4 - Kozłewski (84.)

W 11. min po świetnej akcji Kacprzyka z Komorowskim z 9. m wysoko nad bramką uderzył R. Sulima. Minutę później lewą stroną uciekł aktywny Franas, zagrał na linię pola karnego do Wrony. Ten, mając obrońcę na plecach, podbiegł kilka metrów i precyzyjnym uderzeniem w długi róg nie dał szans Dawidowi Sulimie. W 15. min z 5. m celnie główkował Kozłewski. 60 sekund potem poloniści "rozklepali" obronę PTC, ale Ziomek chybił z 5. m. W 18. min dwukrotnie zablokowany został Kozłewski, 4 min później Kacprzyk biegł z piłką sam przez pół boiska, ale w decydującym momencie przestrzelił. W 28. min z kilku metreów niecelnie główkował Hermanowicz.

W 33. min Radomski przewrócił w "16" Kozłewskiego. Pewnym egzekutorem karnego był Rafał Sulima. W 40. min po krótko rozegranym rzucie rożnym Kozłewski uderzył w boczną siatkę. Pod koniec pierwszej połowy PTC osiągnęło sporą przewagę.

Po przerwie "Fioletowi" nadal przeważali, lecz groźną okazję stworzyli poloniści. W 56. min po krzyżowym podaniu Franoszka, Franas z 10. m huknął w poprzeczkę. Sześć min później w środku pola przejął piłkę Komorowski. Nieatakowany przebiegł z nią ponad 10 metrów i... stanął. Obrońcy Polonii biernie przyglądali się co zrobi "Komar", a ten uderzył tuż nad ziemią, Kufel spóźnił się z intwerwencją i było 1:2. W 65. min Dolewka uprzedził Dolatę i wybił na róg. Pięć min później w jednym ze starć Kacprzyk rozciął łuk brwiowy. Goście powoli tracili siły. W 79. min R. Sulima nie trafił w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 81. min z lewej strony piłkę wzdłuż bramki zagrał Miszczak. Radomski tak niefortunnie wybijał futbolówkę, że ta ugrzęzła w siatce. W 84. min szybką kontrę prawą stroną wyprowadził Bogdan, podał wszerz boiska do Kozłewskiego, który skierował piłkę do pustej bramki.

Polonia: Kufel - Adamus (52. Krawczyk),Radomski, Polczyn, Błaszczyk - Dolata (66. Czerwiec), Franoszek, Wrona, Franas - Hermanowicz, Ziomek (75. Sowiński).

PTC: D. Sulima - Kosmala, Drewniak, Szmytka, Dolewka - Kacprzyk (73. Bogdan), Dziąg (58. Stasiak, 83. Karbowiak), Komorowski, Jakubowski (58. Miszczak) - R. Sulima, Kozłewski.

Żółte: Błaszczyk, Hermanowicz, Ziomek, Sowiński / Drewniak.

PTC zajmuje 6. miejsce w tabeli, zdobyło 26 pkt., bramki 27-17. W 15. kolejce 3 listopada (sobota) o godz. 14.00 gra u siebie z Włókniarzem II Konstantynów.