Ner Poddębice - PTC 0:3 (0:0)
0:1 - Felczak (70.), 0:2 - Miszczak (76.), 0:3 - R. Sulima (88.)

W pierwszej połowie PTC grało lepiej niż drużyna z Poddębic, ale tradycyjnie już "Fioletowi" mieli ogromne kłopoty z wykorzystaniem klarownych sytuacji. Najlepszą z nich zmarnował Kozłewski, który z 7 m nie trafił w światło bramki.
W drugiej połowie pabianiczanie odczarowali bramkę Neru. W 70. min dośrodkowanie Pintery głową przedłużył Michał Bogdan, a piłkę do siatki skierował "joker" Przemysław Felczak. Trzeba przyznać, że trener PTC, Andrzej Dobroszek trafił ze zmianami w tym meczu. W 75. min wprowadził na murawę Przemysława Miszczaka. Ten, po kilkudziesięciu sekundach, podwyższył na 0:2, wykorzystując zagranie Michała Bogdana. Na dwie minuty przed końcem, po indywidualnej akcji Rafał Sulima pokonał golkipera Neru i goście wygrali 3:0.
Warto podkreślić kolejny niezły mecz Michała Bogdana. Piłkarz ponoć nie należy do ulubieńców Andrzeja Dobroszka, ale w decydujących meczach może być ważnym zawodnikiem dla PTC. Dobrze, że działacze PTC nie pozwolili "Bodziowi" odejść do Zawiszy Rzgów.

PTC: D. Sulima - Kosmala, Stasiak, Drewniak (46. Felczak), Pintera - Jakubowski (80. Karbowiak), Komorowski, Dziąg, Bogdan - R. Sulima, Kozłewski (75. Miszczak).