1:0 - Mazur (10.), 2:0 - Zduńczyk (12.), 2:1 - Sulima (20.), 2:2 - Jakubowski (31.), 3:2 - Pintera (59., sam), 4:2 - Mazur (70.), 4:3 - Kozłewski (86.), 5:3 - Zduńczyk (88.)

Już po 12 minutach gospodarze mieli na koncie dwa trafienia. Sposób na pokonanie Sucheckiego znaleźli Mazur i Zduńczyk. W 20. min rzut rożny z lewej strony wykonywał Bogdan. Precyzyjna centra trafiła na głowę Rafała Sulimy, który zdobył kontaktową bramkę. W 31. min goście wykonywali korner. Mocno podkręcona piłka wypadła z rąk bramkarzowi Orła wprost pod nogi Jakubowskiego. Pozyskany z GKS Ksawerów obrońca wpakował piłkę do siatki.

W 59. min napastników gospodarzy wyręczył Łukasz Pintera i było 3:2 dla Orła. Jedenaście minut póżniej Suchecki był bezradny po strzale Mazura. PTC ambitnie walczyło do końca. W 86. min Damian Kozłewski zaskoczył golkipera miejscowych z rzutu wolnego. "Fioletowi" zwietrzyli szansę na remis i rzucili wszystkie swoje siły do ataku. Niestety nadziali się na kontrę, którą skutecznie sfinalizował Zduńczyk.

Mankamentem PTC jest słaba postawa w defensywie. Wydaje się, że działacze PTC powinni wysupłać trochę kasy na solidnego stopera. Naprawdę warto ponieść te koszty, by drużyna znalazła się w pierwszej szóstce premiowanej awansem do "nowej" IV ligi.

PTC: Suchecki - Jakubowski, Karbowiak (85. Drewniak), Szmytka, Pintera (60. Dolewka) - Bogdan, Dziąg, Komorowski, Sulima - Kozłewski, Miszczak (55. Felczak).