LZS Różyca - PTC 1:4 (1:0)
1:0 - Siuda (45.), 1:1 - R. Sulima (68.), 1:2 - Bogdan (71.), 1:3 - R. Sulima (89.), 1:4 - Bogdan (90.)

W 26. min dobrej okazji nie wykorzystał Rafał Sulima, dziesięć min później jego wyczyn skopiował Dziąg. W 41. min efektowny strzał Jakubowskiego "ostemplował" poprzeczkę bramki LZS. Tuż przed przerwą obrońcy gości zbyt krótko wybili piłkę, na 15. m dopadł do niej Siuda i umieścił ją w siatce.

W 68. min po centrze Kosmali z prawej strony, wyrównał Rafał Sulima. Trzy minuty później w zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazał się Bogdan i PTC prowadziło 2:1. Mamy nadzieję, że w końcu "Bodzio" przekonał do siebie trenera PTC, Andrzeja Dobroszka. W końcówce przyjezdni wyprowadzli dwie zabójcze kontry. W 89. min po podaniu Miszczaka bramkę zdobył Sulima, 60 sek. później Bogdan dobił strzał Kacprzyka i PTC wygrało trzeci raz z rzędu.

PTC: D. Sulima - Dolewka (60. Kacprzyk), Stasiak, Jakubowski, Pintera - Kosmala, Dziąg, Komorowski, Bogdan - Felczak (46. Kozłewski, 82. Miszczak), R. Sulima.