Sokół II Aleksandrów - PTC 1:1 (1:0)
1:0 - Kowalczyk (40.), 1:1 - R. Sulima (88.)

W pierwszej połowie klarowniejsze okazje stworzyli goście. Trafili jednak na znakomicie dysponowanego Dominika Dębowskiego, który intuicyjnie obronił strzał z bliska jednego z piłkarzy PTC, nie dał się pokonać Kosmali w sytuacji sam na sam, a raz w sukurs przyszła mu poprzeczka. W 40. min po zagraniu Kowalczyka fatalny błąd popełnili Dawid Sulima i Stasiak i futbolówka wturlała się do bramki przyjezdnych.
Drugie 45 min to nieustanna dominacja gości. Aleksandrowianie rzadko przekraczali środkową linię boiska, a "Fioletowi" na potęgę marnowali dogodne sytuacje. W 88. min jedno z wielu dośrodkowań z prawej strony, na bramkę zamienił Rafał Sulima i mecz zakończył się remisem.

Sokół: Dębowski - Misztalski, Bistuła, Kiński, Kowalczyk - Świętosławski, Kamieniak, Oska, Szymański - Sikora, Wojtczyk.
PTC: D. Sulima - Kosmala, Karbowiak (46. Jakubowski), Stasiak, Pintera - Kacprzyk (70. Bogdan), Dziąg, Komorowski (73. Szmytka), R. Sulima - Kozłewski, Miszczak.
PTC zajmuje 4. miejsce, ma 42 pkt, gole 38-24. W 22. kolejce 19 kwietnia (sobota) o godz. 16.00 gra u siebie z LZS Rosanów.