Wicelider V ligi PTC, w mocno okrojonym składzie, pokonał Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:2 (1:1). Gole dla "Fioletowych" strzelali: Rafał Sulima (3. min) i Damian Kozłewski (49. i 74. min). Zwycięstwo nad tomaszowianami jest tym bardziej cenne, że PTC wystąpiło bez pięciu zawodników: Wojciecha Sucheckiego, Rafała Komorowskiego, Artura Karbowiaka, Kamila Grycia i Kacpra Kosmali. Działacze PTC nie grzeszą aktywnością na rynku transferowym, zimą nie pojawił się żaden nowy piłkarz. Za to udało się zatrzymać Michała Bogdana, który jedną nogą był w Zawiszy Rzgów.

PTC: D. Sulima - Stasiak, Drewniak, Dolewka, Jakubowski - Kacprzyk, Dziąg, Bogdan, R. Sulima - Kozłewski, Miszczak. Na zmiany: Szmytka, Pintera, Felczak.
W sobotę 8 marca o godz. 15.00 PTC zagra u siebie z V-ligowym TUR-em Ozorków.

W dotychczasowych sparingach PTC uległo UKS SMS Łódź 1:7 (gol: R. Sulima), zremisowało z: MKS Tuszyn 2:2 (Miszczak 2), Zawiszą Rzgów 2:2 (Kozłewski, R. Sulima), Włókniarzem 2:2 (Dziąg, Miszczak) i pokonało Jutrzenkę Bychlew 7:2 (R. Sulima 4, Miszczak 2, Kozłewski), Pogoń Łask - Kolumnę 3:2 (R. Sulima 3) i Orła Łódź 1:0 (Kozłewski).

Futboliści Włókniarza okazali się lepsi od ligowego rywala z Różycy, wygrywając 3:2 (3:0). Łupem bramkowym podzielili się Piotr Urbaniak (10. min), Marcin Kluch (17. min), Rafał Bernaciak (44. min). Po przerwie piłkarze LZS Różyca zdobyli 2 gole.
W drużynie z Pabianic zabrakło Piotra Turka, Pawła Załogi, Tomasza Łądki i Rafała Kłucjasza. Z gry w klubie zrezygnowali testowani zimą Mateusz Jakubowski i Artur Kaczyk, którzy powrócili do Jutrzenki Bychlew i Burzy Pawlikowice. Wcześniej z gry zrezygnował niezwykle wartościowy i uniwersalny Michał Gajda, któremu urodziło się dziecko. Lukę po nim będzie bardzo trudno wypełnić. Treningi wznowił 21-letni wychowanek Kamil Zieja. Jednak jego powrót trudno uznać za transferowy hit, tym bardziej, że nie wiadomo, czy będzie mu się chciało trenować...

Włókniarz: Rogaczewski (D. Rzeźniczak) - Pasiński, P. Kłucjasz, Grącki, Kubiak (Molski) - Kaczorowski, Urbaniak, Sendal (Stefański), Kluch (Zieja) - Bernaciak, Kłosiński (Walczak).
W sobotę 8 marca Włókniarz zagra u siebie o godz. 15.00 z Orkanem Buczek.

W dotychczasowych sparingach włókniarze dwukrotnie uznali wyższość Pogoni Łask - Kolumna 2:5 (gole: Kłosiński, Kaczyk) i 1:2 (Bernaciak), remisowali po 2:2 z Orłem Parzęczew (Kluch, Walczak) i PTC (Bernaciak, Urbaniak), wygrywali z GKS Ksawerów 3:2 (Kluch, R. Kłucjasz, Stefański), Burzą Pawlikowice 4:0 (Bernaciak, Łądka, Kłosiński, Urbaniak) i MKS Tuszyn 2:0 (Bernaciak 2).