1:0 - Brenaciak (10., karny), 2:0 - Kaczorowski (31.), 3:0 - Marszał (70.), 4:0 - Urbaniak (79.), 5:0 - Bernaciak (86., karny)

W 9. min obrońca gości sfaulował z lewej stony pola karnego Grąckiego. "Jedenastkę" pewnym, mocym strzałem w prawy górny róg wykorzystał Bernaciak - 1:0. W 12. min Nikt nie zamknął centry Urbaniaka z lewj strony pola karnego, trzy min później Kubiak w ostatniej chwili przeciął podanie do wychodzącego na czystą pozycję Zduńczyka. W 19 . min Fortecki uprzedził Kłosińskiego, a w 22. min Rafał Kłucjasz i Urbaniak nie sięgnęli piłki w polu karnym po centrze Kaczorowskiego z prawej strony. W 26. min z dystansu niecelnie strzelił Urbaniak.

W 31. min podanie Sendala z lewej strony wykorzystał Kaczorowski, który... dziwnym strzałem umieścił piłkę w siatce - 2:0. Trzy min później Kłosiński dośrodkował w pole karne i mało brakowało by obrońca gości zaskoczył Forteckiego. W 39. min Fortecki wybił futbolówkę pod nogi Sendala, ale ten przegrał pojedynek bark w bark z obrońcą Orła. "Sendi" musi solidnie popracować na siłowni.

Pół przerwy piłkarze Włókniarza spędzili pod szatnią, bo ... zapomnieli klucza. W 50. min z 25 m przestrzelił Zduńczyk. Grający z wiatrem goście osiągnęli przewagę, jej efektem był strzał Ałaszkiewicza z 9 m w słupek. W 68. min z linii pola karnego chybił Urbaniak.

Dwie min później gospodarze przeprowadzili klasyczną kontrę. Do podania z głębi pola doszedł Marszał. W pięknym stylu położył obrońcę i z kilku metrów płaskim uderzeniem pokonał Forteckiego - 3:0.

W 79. min kolejna filmowa akcja "Zielonych". Rajd prawą stroną przeprowadził Kleszowski i dośrodkował na czternasty metr do Urbaniaka. Ten miał mnóstwo miejsca i czasu. Efektowny strzał z woleja w samo okienko - 4:0.

W 86. min Zduńczyk "wyciął" w polu karnym Grąckiego. Sędzia bez wahania pokazał na "wapno". Do piłki podszedł, niezawodny w takich sytuacjach Bernaciak. Precyzyjny strzał - futbolówka ląduje w lewym rogu, Fortecki w prawym i jest 5:0.

Mecz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Spotkanie oglądało aż 27 widzów, w tym działacze Włókniarza i niżej podpisany.

Włókniarz: Turek - Gajda, Bernaciak, Kubiak, Załoga (81. P. Kłucjasz) - Kaczorowski (76. Kleszowski), Grącki, Urbaniak, Sendal - Kłosiński (66. Pasiński), R. Kłucjasz ($6. Marszał).

Orzeł: Fortecki - Okupski (46. Oleszczyk), Kimel, Piskała (61. Pietraszewski), Daszyński - Gicel, Kopacki, Zduńczyk, Drożdż (76. Kulig) - Mazur (63. Brendzej), Ałaszkiewicz.

Zółte: Kłosiński, Gajda.