Włókniarze trafili do pierwszej grupy. Ich rywalami będą: Pogoń Kolumna, Orkan Buczek i Olimpia Karsznice. Mecze będą rozgrywane od 8.15 do 10.10.

W drugiej grupie zagrają: Pogoń Zduńska Wola, WKS Wieluń, LKS Kwiatkowice, Victoria Szadek. Mecze grupy II zostaną rozegrane w godzinach 10.20 - 12.15.

Grupa trzecia: Stal Gosso Głowno, Zjednoczeni Bełchatów, Pogoń II Kolumna, Orkan II Buczek. Piłkarze w tej grupie rozegrają pojedynki w godzinach 12.25 - 14.20.

Do czwartej grupy trafiły zespoły: Omega Kleszczów, Kolejarz Łódź, Pamapol Rusiec i MKS Tuszyn. Spotkania tej grupy będą rozegrane w godz. 14.30-16.25.

Później piłkarze zmierzą się w ćwierćfinałach i półfinałach. Około godz. 20.00 dwa najlepsze teamy zmierzą się w finale.

Wydaje się, że organizatorzy za bardzo rozbudowali turniej. Gdyby np. piłkarze Włókniarza zajęli jedno z dwóch pierwszych miejsc w grupie muszą czekać na ćwierćfinałową potyczkę ponad 6 godzin! Jak w tym czasie zagospodarować czas futbolistom? Czy wrócić do Pabianic i zebrać się ponownie na popołudniowy mecz, czy zostać na miejscu i nudzić się kilka godzin na trybunach? Oto jest pytanie...