PTC ograło rywala z V ligi TUR-a Ozorków 2:1 (0:0). Gole dla PTC strzelali: Robert Kacprzyk (63. min) i Damian Kozłewski (81.). W drużynie "Fioletowych" zabrakło leczących niegroźne urazy Kamila Grycia i Wojciecha Sucheckiego oraz chorego na grypę Kacpra Kosmali.

PTC: D. Sulima - Karbowiak, Szmytka, Pintera - Kacprzyk, Jakubowski, Komorowski, Bogdan, R. Sulima - Felczak, Stasiak. Na zmiany: Świercz, Drewniak, Dziąg, Miszczak, Kozłewski.

Włókniarz wymęczył wygraną nad Orkanem Buczek 1:0 (0:0). Zwycięską bramkę w 88. min strzelił Piotr Stefański. Trener Piotr Urbaniak ma spory ból głowy, bo pole manewru, jeśli chodzi o zawodników, kurczy się w błyskawicznym tempie. Z drużyny ubyło dwóch wartościowych ludzi: pomocnik Michał Gajda i drugi strzelec drużyny Damian Marszał (wyjechał do Holandii, do Polski szybko nie wróci). Na domiar złego po dramatycznym zderzeniu w sparingu z Burzą Pawlikowice, obrzęk mózgu miał podstawowy golkiper Piotr Turek. Do gry wróci co najmniej za miesiąc. Z konieczności trener sięga po 16-latków. Jedyni nowi-starzy piłkarze: Tomasz Łądka i Kamil Zieja na razie nie mogą trenować. Łądkę zdziesiątkowała grypa, zaś Zieję czeka zabiag przegrody nosowej.

Włókniarz: Rogaczewski - Pasiński, P. Kłucjasz, Grącki, Załoga - Kaczorowski, Urbaniak, Sendal, Kubiak - Bernaciak, Kłosiński. Na zmiany: R. Kłucjasz, Molski, Stefański.

* * *

GLKS Dłutów - MKS Tuszyn 8:3

gole dla GLKS: Klimczak i Wieczorek po 2, Jach, Strzelec, Bartosik, Witkowski

* * *

GKS Ksawerów - RKS Łódź 3:0

Wlazło, Lewiński, Z. Skarbczyński

* * *

Iskra Dobroń - Orzeł Piątkowisko 4:1

gole dla Iskry: Ciniewski, Świątek, Górniak, Szmigielski

* * *

Burza Pawlikowice - Tęcza Brodnia 2:4

Janica 2 - Badziak, Bochenek, Malinowski, Pronin.