0:1 - Ważny (9.), 1:1 - Marszał (30.), 2;1 - Urbaniak (35.), 3:1 - Kaczorowski (62.), 3:2 - Ważny (75.), 3:3 - Dziuba (90., karny) Włókniarze dokonali nie lada sztuki remisując wygrany mecz. W 9. minj goście wykonywali rzut rożny z prawej strony. Dośrodkowanie trafiło na głowę Ważnego, który spokojnie posłał piłkę do siatki. w 21. min Sendal nie strzelał w sytuacji sam na sam, lecz podał pod nogi obrońców drużyny z Bałut. Osiem minut później płaski strzał Urbaniaka, po rzucie wolnym wybił z bramki obrońca. W 30. min z prawj strony podawał Kaczorowski. Piłkę przejął Marszał i płaskim uderzeniem w przeciwległy róg wyrównał. Pięć minut później Kluch dopadł do, wydawało się, straconej piłki ograł trzech obrońców i wyłożył futbolówkę Urbaniakowi. Ten wyrównał pięknym strzałem z 16 m w długi róg. W 40. min szczęście uśmiechnęło się do Rogaczewskiego. Na uderzenie z blisko 40 m zdecydował się Kołodziejski. Niesiona wiatrem piłka trafiła w poprzeczkę. Gdyby wpadła do bramki, obrońca gosci opowiadałby o tym golu swoim wnukom... W 62. min długą piłkę między stoperów Startu zagrał Bernaciak. Doszedł do niej Kaczorowski , złapał bramkarza na wykroku i piłka zatrzepotała w bramce gości. Trzy minuty później strzał Grąckiego z 14 m efektowną robinsonadą wybił Sumiński. Włókniarze grali bardzo chaotycznie w ataku, ale kontrolowali grę. W 75. min po błędzie Sendala Ważny strzałem z pola karnego zdobył gola na 3:2. W 86. min po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Urbaniaka z piłką minęli się Sumiński, Bernaciak i Rafał Kłucjasz. W końcówce goście przycisnęli, a miejscowi dwa razy zagrali ręką w polu karnym. W 82. min jeszcze im się upiekło, w 90. już nie. Jedenastkę wykorzystał Dziuba. Chwilę później ręką w szesnastce zagrał obrońca łodzian. Po meczu sędzia główny tłumaczył, że gdyby jego asystent podniósł chorągiewkę gospodarze mieliby rzut karny. Ponieważ nie podniósł mecz skończył się remisem. Włókniarz: Rogaczewski - Gajda, Kubiak (73. P. Kłucjasz), Bernaciak, Załoga - Kaczorowski, Grącki, Urbaniak, Sendal (85. Lindner) - Kluch (58. R. Kłucjasz), Marszał. Start: Jatczak (46. Sumiński) - Dziuba, Kółodzsiejski, Ośmiałowski, Relich - Kumur, Ważny, Kokoszka, Pać - Lechowski, Stachlewski.