Lider Iskra Dobroń od razu pojechał na gorący teren: na boisko wicelidera – Orła Kazimierz. Podopieczni Piotra Górnego rozpoczęli z wysokiego C, po golach Mateusza Sowińskiego i Patryka Olszewskiego już po 11. minutach prowadzili 2:0. 10 minut po przerwie trafił do siatki niezniszczalny Damian Kozłewski, a w 83. minucie wynik ustalił Mateusz Klimek.

Iskra: Kmieciak – Sowiński, Lipski (85. P. Załoga), M. Kacprzyk (57. Pilarz), D. Kacprzyk – Żabolicki (65. Morawski), Klimek, Dolewka (82. Wojtunik), Biskupski (85. Górny) – Olszewski, Kozłewski (83. Łukomski).

Rezerwy Włókniarza rozgromiły Jutrzenkę Bychlew 4:1 (1:0). Hat-trickiem popisał się Jakub Dobroszek, jedną bramkę strzelił Dawid Kosatka. Dla Jutrzenki gola zdobył Michał Bondarenko.

Włókniarz II: Jędrzejczyk – Stokłos, K. Wójcik (55. Skowronek), Piotrowski, Zieliński (82. Oberle) – Dobroszek (86. Gnieździński), Czerwiński (82. Stachowski), Potrzebowski, Nazarczyk (46. Witasik), Adamiak (46. Kosatka) – Przyk.

Jutrzenka: Stusio – Pabisiak (67. Suski), Karpiński (80. Kopka), Berner, M. Wójcik – Robaszek (52. Iwaczuk), Stanisławski, Sobalczyk, A. Michalski (30. Bondarenko), Kaczmarkiewicz (67. Bednarkiewicz) – Włodarczewski.

Orzeł Piątkowisko podzielił się punktami w derbach powiatu z Włókniarzem Konstantynów Łódzki. Na boisku padł remis 1:1 (1:0). Gola dla Orła strzelił Adam Bielawski w 33. minucie, Włókniarz wyrównał w 82. minucie.

Orzeł: Gertner – Piasny, Rykała, Wiśniewski, Szczęsny (80. Jaros) – Zych, Stefański (85. J. Karpiński), Latuszkiewicz, Bielawski, Pruszkowski (55. Majek) – Czekalski.