0:1 - Saganowski (8., wolny), 0:2 - Saganowski (45., karny), 0:3 - Saganowski (68.), 1:3 - Bernaciak (73.)

Bogusław Saganowski (młodszy brat Marka, reprezentanta Polski) to czołowy piłkarz Europy, ale... w piłce plażowej. Spore umiejętności pozwalają mu błyszczeć, również na trawiastych boiskach. Próbkę jego talentu garstka widzów obejrzała już w 8. min, kiedy przymierzył z rzutu wolnego, nie dając szans Turkowi. Po raz drugi "Sagan" trafił tuż przed przerwą, skutecznie egzekwując rzut karny po faulu Załogi.

Po przerwie obudzili się miejscowi, lecz uderzenia Marszała, Gajdy i Bernaciaka były nieskuteczne. W 68. min Saganowski "ukłuł" włókniarzy po raz trzeci, tym razem pewnym strzałem finalzując akcję. Chwilę później, po strzale Urbaniaka piłka trafiła w słupek. W 73. min Bernaciak ostro zacentrował z rzutu rożnego, futbolówka odbiła się od obrońcy Startu i wpadła do siatki. Potem w poprzeczkę uderzył Sendal i Włókniarz poniósł pierwszą porażkę w tym sezonie.
Na ostatnie mecze w tym roku z TUR-em Ozorków (3 listopada) i Polonią Andrzejów (17 listopada) wstęp wolny.

Włókniarz: Turek - Pasiński, Bernaciak, Kubiak (70. Kleszowski), Załoga (46. Gajda) - Kaczorowski, P. Kłucjasz, Urbaniak, Sendal - R. Kłucjasz (65. Kluch), Marszał.
< br />Włókniarz spadł na 4. miejsce w tabeli, zdobył 26 pkt, bramki 23-12. W 14. kolejce w sobotę 27 października, o godz. 15.00 gra w Rzgowie z liderem, Zawiszą.