W dzisiejszym wyjazdowym meczu A-klasy GLKS Dłutów rozgromił Orła II Parzęczew aż 6:0! Co prawda faworytem w tym meczu byli piłkarze z Dłutowa, ale nikt nie spodziewał się aż tak wysokiej wygranej. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze GLKS awansowali na 4. miejsce w tabeli, mając po 10 meczach 18 punktów na koncie, czyli tyle samo, co Orzeł Piątkowisko, lecz dłutowianie mają zdecydowanie lepszy bilans bramkowy. W ogóle mają najlepszy obok liderującej w tabeli Victorii Rąbień bilans bramkowy w lidze, w 10 meczach strzelili aż 37 bramek, tracąc przy tym zaledwie 9.
W następnej kolejce piłkarze GLKS-u Dłutów podejmą na własnym stadionie trzeci w tabeli GKS Ksawerów, który ma na swoim koncie 19 punktów po 9 meczach (mecz z 10. kolejki został przełożony). Początek tego spotkania w sobotę 24 października o godzinie 15.00.

Niedziela okazała się równie szczęśliwa dla drugiego zespołu GKS-u Ksawerów, który w rozgrywkach B-klasy pokonał na wyjeździe trzeci w tabeli Sazan Pęczniew 5:1. Zwycięstwo to pozwoliło piłkarzom z Ksawerowa awansować na 2. miejsce w tabeli. Po sześciu meczach mają oni na koncie 13 punktów, tyle samo co ograny dzisiaj zespół z Pęczniewa i o dwa mniej niż lider tabeli – Tornado Łódź. W następnej kolejce piłkarze GKS-u zagrają z mającym punkt mniej od nich MKS-em Mianów. Spotkanie to odbędzie się w sobotę, 24 października o godz. 15.00 na boisku w Ciężkowie.